Україна запроваджує санкції щодо викладачів-колаборантів з ТОТ

Україна запроваджує санкції щодо викладачів-колаборантів з ТОТ

Україна запроваджує санкції щодо викладачів-колаборантів з ТОТ
Фото: annapasikphoto/Instagram

Україна запроваджує санкції на 5 років щодо викладачів з окупованих територій, які співпрацюють з окупаційною владою. Також під санкції потрапляють освітні заклади, які поширюють на ТОТ так звані “освітні стандарти” окупантів. Про це повідомила пресслужба Мінреінтеграції. Формат реалізації цих санкційних заходів тепер розгляне РНБО.

“Викладачі” та освітні заклади на ТОТ, які поширювали освітні стандарти РФ, та визнають освітні кваліфікації, присвоєні закладами вищої освіти РФ, потрапляють під спеціальні економічні та інші санкції строком на 5 років”, — йдеться у повідомленні.

Застосовуються також санкції до низки російських закладів вищої освіти та їхніх керівників і науковців, які несуть відповідальність за пропаганду агресивної війни РФ проти України, повідомили у відомстві.

В цілому санкції поширюються на 81 фізичну та 53 юридичні особи.

Таке розпорядження ухвалив уряд 2 вересня уряд на своєму засіданні, схваливши відповідні пропозиції Мінреінтеграції.

“Мінреінтеграції висловлює щиру подяку Міносвіти за надані пропозиції та співпрацю”, — йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • На тимчасово окупованих територіях розташовані близько 1300 шкіл. Там також є вчителі і діти. Для всіх цих дітей буде можливість навчатися онлайн за українською програмою. Про це розповів голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.
Війна. Усі останні новини

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 191. Текстовий онлайн

На початок