У школах Дніпропетровщини навчатимуть 12 тисяч дітей-переселенців

У школах Дніпропетровщини навчатимуть 12 тисяч дітей-переселенців

У школах Дніпропетровщини навчатимуть 12 тисяч дітей-переселенців
Суспільне Дніпро

У новому навчальному році до шкіл Дніпропетровщині зарахували майже 12 тисяч дітей-переселенців. Про це на брифінгу розповіла заступниця начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Дніпропетровської обласної військової адміністрації Людмила Телегіна.

За її словами, зокрема, до перших класів в області пішли 26 тисяч дітей, зокема понад тисяча переселенців.

"Якщо діти продовжуватимуть приїжджати до нашої області, школи зараховуватимуть їх на навчання", — сказала Людмила Телегіна.

За даними посадовиці, школи усіх 86 територіальних громад регіону готові забезпечувати навчання дітей, які через війну вимушені змінити місце проживання.

Вона також додала, що понад 42 тисячі школярів області (близько 12% від загальної кількості) наразі перебувають за кордоном і продовжуватимуть здобувати українську освіту онлайн або екстерном.

Що відомо

90% шкіл Дніпропетровщини з нового навчального року працюватимуть у дистанційному форматі. 834 заклади загальної середньої освіти області навчатимуть понад 340 тисяч дітей. Рішення про формат навчання ухвалювали засновники закладів відповідно до безпекової ситуації на конкретних територіях та з огляду на думку батьків і вчителів.

Читайте також

У центрі "ЯМаріуполь" у Кривому Розі видають рюкзаки й канцелярські набори школярам-переселенцям

Зміни, що чекають на українців з 1 вересня

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок