У Чернігові 22 школи працюватимуть офлайн

У Чернігові 22 школи працюватимуть офлайн

У Чернігові 22 школи працюватимуть офлайн
ФОТО: Суспільне Чернігів, фото ілюстративне

22 школи Чернігова вже готові приймати учнів. В них навчатимуться офлайн біля десяти з половиною тисяч учнів з 339 класів. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

Як ідеться в дописі, в місті дві школи було зруйновано внаслідок російських обстрілів, 25 зазнали пошкоджень.

"Щоб відкрити двері учням та ученицям, потрібно облаштувати укриття, щоб створити безпечне середовище. Саме цим займалося управління освіти протягом літніх місяців. До 1 вересня заклади та укриття в них обстежувала спеціальна комісія, куди входили й представники ДСНС. За результатами перевірок складаються акти та визначається готовність закладу приймати дітей", - пише Ломако.

Кількість шкіл, які будуть працювати очно, планують збільшити - як тільки в них завершаться ремонтні роботи.

На їх проведення з міського бюджету було виділено біля 215 мільйонів гривень.

Нагадаємо, форму навчання батьки школярів обирали самостійно. Якщо обирали для своєї дитини дистанційну форму навчання, вони мали написати офіційну заяву. Це означало, що батьки беруть на себе відповідальність, що протягом року школяр навчатиметься дистанційно.

Як розповіла заступниця начальника управління освіти Чернігівської міської ради Олена Горна, враховуючи нинішню ситуацію з безпекою, очна форма навчання означатиме скоріше змішану, тобто: основні уроки будуть проходити у школі, решта (наприклад, фізкультура чи малювання) – вдома.

Читайте також:

На Чернігівщині очно працюватимуть 72 школи

На початок