Військові РФ розстріляли подружжя в Архангельському на Херсонщині

Військові РФ розстріляли подружжя в Архангельському на Херсонщині

Військові РФ розстріляли подружжя в Архангельському на Херсонщині
Фото: Олег Батурін/Facebook

У Архангельському Високопільської селищної громади військові РФ розстріляли подружжя Павленків - Ларису і Валентина.

Щоночі, розказує Олександр Тетеря, син вбитого, батько з дружиною від вибухів ховалися у своєму підвалі. Там їх, розстріляними, знайшли сусіди.

"Вчора передзвонили сусіди, і сказали, що не бачили, щоб батьки вправлялися по господарству. Пішли подивитися і знайшли їх у підвалі розстріляними.Що там трапилося ніхто не знає. Єдине відомо, що застрелили батька пострілом в голову і його жінку також розстріляли", - розказує Олександр Тетеря.

За словами людей, які залишилися в Архангельському, розказує Олександр, ввечері 23 серпня, російські військові ходили вулицями щось перевіряли й шукали.

"У російських військових пройшла ротація і заїхали більш агресивні. Начебто ці військові РФ, були під Києвом. На формі в них позначки не Z, як було, а V", - каже чоловік.

Причини й обставини вбивства розслідує поліція. Подружжя поховали у подвір'ї їх будинку, через неможливість зробити це на кладовищі.

Що відомо:

  • У День незалежності на Херсонщині спостерігалася активізація роботи каральних органів окупаційної влади. Російські військові посилили патрулі, блокпости, обшуки.
  • 24 серпня військові РФ викрали старосту села Федорівка Зеленопідської громади Каховського району Світлану Бородай. Разом з нею забрали й місцевого жителя Ігоря Кушніра.
  • 23 серпня у Херсоні російські військові викрали виховательку дитсадка Олену Наумову.

Читайте також:

  • Захищаючи Україну загинув військовий з Херсона Олександр Звягін
  • 183 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок