"Укрзалізниця" запустила два модернізовані пасажирських потяги з Києва

"Укрзалізниця" запустила два модернізовані пасажирських потяги з Києва

"Укрзалізниця" запустила два модернізовані пасажирських потяги з Києва
Фото: FB Міністерство інфраструктури України

"Укрзалізниця" запустила два модернізовані пасажирських потяги. Відтепер на маршруті Київ – Рівне – Луцьк курсує електропотяг Skoda, а на маршруті Київ – Біла Церква – оновлений приміський електропотяг Kyiv City Express.

Про це повідомили у Міністерства інфраструктури України.

"Ці потяги були модернізовані на українському підприємстві – Київському електровагоноремонтному заводі "Укрзалізниці". Це означає пряму підтримку вітчизняної промисловості та економіки – тисячі збережених робочих місць та виплачені зарплати працівникам", – зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Поїзд на маршруті Київ — Рівне — Луцьк складається з 6 двоповерхових вагонів, має 636 місць і загалом може перевозити близько 40 тисяч пасажирів на місяць. Потяг інклюзивний і передбачає перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів.

Оновлений потяг з Києва до Білої Церкви курсуватиме на найбільш завантаженому напрямку Київщини — фастівському, за яким щодня подорожують понад 20 тисяч пасажирів. Він також інклюзивний і передбачає зручне перевезення пасажирів з дітьми та велосипедистів, йдеться у повідомленні Мінінфраструктури.

Що відомо

  • "Укрзалізниця" скасувала поїзди з Харкова через зміну комендантської години.
  • Маршрут поїзда №749/750 сполученням Івано-Франківськ — Київ подовжили до Запоріжжя, він курсуватиме через Дніпропетровщину.
  • Укрзалізниця відновлює курсування потяга "Бойківський експрес", що сполучає Київ та гірське селище Славське, що на Львівщині. Перший рейс потяга запланували на 24 серпня.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 181. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Вибір редакції

На початок