Чи з’являться у Хмельницькому нові тролейбуси

Чи з’являться у Хмельницькому нові тролейбуси

Чи з’являться у Хмельницькому нові тролейбуси
Фото: Електротранс

Нових тролейбусів у Хмельницькому не буде до кінця війни. Наприкінці минулого року мали придбати 50 нових тролейбусів. Виробника мали запропонувати міжнародні експерти після аудиту. Наразі співпраця з міжнародними інституціями призупинилась, вона має відновиться після закінчення війни.

Про це Суспільному розповів директор комунального підприємства «Електротранс» Сергій Бобух.

«В жовтні була підписана попередня угода з Європейським банком реконструкції й розвитку. В грудні ми мали б отримати нові тролейбуси. Розуміючи, що поки триває війна, фінансові інституції точно не будуть вкладати гроші. Це тільки після перемоги ми здобудемо нові тролейбуси, оскільки цілий пакет документів в нас на сьогодні вже є», - сказав Сергій Бобух.

За його словами, наразі в майстернях підприємства ремонтують старі тролейбуси.

«Ми залучаємо професійно-технічне училище до співпраці, беремо найкращих студентів і випускників цих закладів для того, щоб ремонтувати тролейбуси. Далі ми розробляємо таку стратегію з міською радою, щоб купувати, можливо, і вживані тролейбуси, зараз якраз над цим працюємо», - каже Сергій.

Бобух додає: зараз підприємство закупляє п'ять тролейбусів із європейського виробництва із пробігом використання на суму 125 тисяч євро.

Читайте також

  • Частина шкільних автобусів з Хмельниччини в ЗСУ. Чи вистачить транспорту для школярів.

Читайте нас у Telegram Viber та Instagram

На початок