У Києві замінять перепустки для пересування авто в комендантську годину

У Києві замінять перепустки для пересування авто в комендантську годину

У Києві замінять перепустки для пересування авто в комендантську годину
Фото: AP

У столиці нові перепустки для пересування транспорту в комендантську годину запровадять вже 1 вересня. Про це повідомив Комендант міста генерал-майор Віктор Плахтій.

Нові перепустки матимуть складнішу систему захисту, оскільки попередні часто підроблювали. Комендант Києва нагадав, що цей документ створений для громадян, які забезпечують безпеку та оборону країни, а також працюють у критичній інфраструктурі чи в органах державної влади.

"Цивільні особи, громадські організації, благодійні фонди, спілки, об’єднання, групи зазначеними перепустками забезпечуватися не будуть. Мешканцям та гостям міста Києва наполегливо рекомендуємо дотримуватися правил комендантської години та режиму світломаскування", – наголосив Плахтій.

Шо відомо

  • У Києві створили комендатуру наприкінці березня, аби забезпечити необхідні заходи під час введення комендантської години та встановлення режиму світломаскування.
  • Щодня у Києві діє комендантська година з 23:00 до 05:00. У цей час заборонено перебувати на вулиці, але можна дійти до найближчого укриття у випадку оголошення повітряної тривоги. Переміщатись містом на транспорті чи пішки без спецперепустки заборонено. Порушників затримуватиме поліція.

Читайте також

Київське метро змінить години роботи напередодні Дня Незалежності

На початок