Одеський спортсмен показав найкращий результат в історії українського плавання за 25 років

Вадим з тренеркою Олександрою Курбановою. Управління НОК в Одеській області

Вихованець спортивної школи "Динамо" 19-річний Вадим Науменко показав найкращий за 25 років результат в історії українського плавання на дистанції 200 метрів та посів восьме місце на чемпіонаті Європи в Римі. Про це повідомили в пресслужбі відділення НОК України в Одеській області.

Також результат спортсмена став кращим в історії одеського плавання в індивідуальних видах з 2004 року. Це був перший "дорослий" чемпіонат Європи для Вадима Науменка. Минулого року хлопець став срібним призером чемпіонату Європи серед юніорів на дистанції 200 метрів.

Результати змагання

У фінальному запливі на дистанції 200 м комплексним плаванням Вадим Науменко показав час 2.01,65. Переможцем змагання став угорець Хуберт Косс, який показав результат 1.57,72.

Одеський спортсмен програв на третій 50-метрівці (брасом), де поступився суперникам від 1,2 до 2,2 секунди. Кращим за інших вийшов кінцевий етап (кролем). У півфіналі Вадим встановив рекорд України, фінішувавши з результатом 2.00,48.

Чемпіонат Європи з водних видів спорту у Римі триватиме до 21 серпня. До складу збірної України з плавання увійшли 18 спортсменів.