"Батальйон Монако": нардепів-"біженців" хочуть позбавити мандатів

"Батальйон Монако": нардепів-"біженців" хочуть позбавити мандатів

"Батальйон Монако": нардепів-"біженців" хочуть позбавити мандатів
Мар'яна Безугла. Фото: УНІАН

У Верховній раді ініціювали позбавлення мандатів народних обранців, які стали фігурантами журналістського розслідування про українських бізнесменів і політиків, які під час війни облаштуватися на Лазурному узбережжі Франції.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардепка від "Слуги народу" Мар’яна Безугла.

"Подаю звернення щодо порушення дисципліни та норм депутатської етики, не дотримання присяги, а також щодо дострокового припинення повноважень народних депутатів України Вадима Столара, Ігоря Абрамовича та Григорія Суркіса", — написала вона.

Читайте також: "Батальйон Монако": Столар пояснив, як опинився за кордоном під час війни

Депутатка закликала всіх своїх колег підписати звернення. Кінцевий термін підписання — 18 серпня о 23:00

"Це для нас маленький тест. Хто підписав, повідомлю", — додала Безугла.

Що відомо

  • Раніше "Українська правда" оприлюднила журналістське розслідування, проведене співробітниками видання на Лазурному березі Франції. У ньому зазначається, що на тлі війни в Україні у Монако, Монте-Карло та Ніцці облаштувалися десятки "VIP-біженців" — українських бізнесменів та політиків.
  • Зокрема, журналісти виявили, що на узбережжі знайшли прихисток бізнесмен Костянтин Жеваго, брати Ігор та Григорій Суркіси, забудовник Вадим Єрмолаєв, забудовник та депутат Київради Вадим Столар та інші. Деякі з таких "біженців" перебувають у розшуку.
  • 17 серпня стало відомо, що працівники ДБР розпочали досудове розслідування за фактом, оприлюдненим у журналістському розслідуванні "Української правди" щодо виїзду до Монако десятків українських бізнесменів та політиків всупереч тому, що вони є військовозобов'язаними.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 176. Текстовий онлайн

На початок