У Йорданії понівечили вуличний портрет Шевченка

У Йорданії понівечили вуличний портрет Шевченка

У Йорданії понівечили вуличний портрет Шевченка
Фото: Посольство України в Йорданії/Facebook

16 серпня на сторінці Посольства України у Йорданії у Facebook повідомили, що біля колишнього приміщення Посольства в Аммані скоєно акт вандалізму – на меморіальній дошці розбили скло на портреті Тараса Шевченка.

"Особливого значення постать Тараса Шевченка набуває у період національної війни, яку Україна веде проти російської агресії. Вандалізм та пошкодження меморіальної дошки Тараса Шевченка має ознаки насильства на етнічно-національному підгрунті та може бути частиною більш масштабної загрози для українців та їх безпеки з боку радикально налаштованих представників російських та проросійських груп", – зазначили представники посольства у зверненні до Міністерства закордонних справ Йорданії.

Також у Посольстві закликали МЗС разом з відповідальними органами "провести невідкладне розслідування інциденту та приділити цьому питанню пріоритетну увагу для уникнення його повторення та притягнення до відповідальності всіх причетних".

"На сьогодні, окрім зʼясування всіх обставин інциденту та виявлення причетних, іншим першочерговим завданням є якнайшвидше відновлення пошкодженого зображення Тараса Шевченка. У зв’язку з цим Посольство разом із відповідними фахівцями проводить оцінку вартості відновлювальних робіт та їх обсяг", – додали в організації.

У Йорданії понівечили вуличний портрет Шевченка
Фото: Посольство України в Йорданії/Facebook

Більше про письменників і книжки в Україні

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура