На Полтавщині на виробництві загинув чоловік

На Полтавщині на виробництві загинув чоловік

На Полтавщині на виробництві загинув чоловік
Фото: ГУ НП Полтавщини

У Полтавському районі людина отримала смертельні травми під час роботи. Про це Суспільному повідомив речник обласної поліції Юрій Сулаєв.

За його словами, до поліції повідомлення надійшло від медиків 15 серпня близько 13:30. Вони поінформували, що у селищі Диканька працівник смертельно травмувався на виробництві.

За попередніми даними, 58-річного місцевого чоловіка затягнуло до механічної частини виробничого обладнання. Людина загинула на місці.

Правоохоронці з’ясовують причини та обставини загибелі чоловіка.

Кримінальне провадження розпочали за частиною другою статті 272Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. За це передбачено – обмеження воліОбмеження волі - це покарання, що полягає у триманні особи в кримінально-виконавчих установах відкритого типу без ізоляції від суспільства в умовах здійснення за нею нагляду з обов'язковим залученням засудженого до праці. на строк до 5 років або позбавлення воліПозбавлення волі — кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. на строк до 8років,з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

На початок