Понад 400 випускників Київщини склали мультитест на 200 балів

Понад 400 випускників Київщини склали мультитест на 200 балів

Понад 400 випускників Київщини склали мультитест на 200 балів
Фото: УНІАН

Понад 400 випускників Київської області склали національний мультипредметний тест на 200 балів, йдеться у повідомленні КОВА.

"Попри війну та складні обставини, учні області показали чудовий результат у складанні мультитесту, що цьогоріч проходив замість ЗНО. 439 випускників Київської області отримали найвищі 200 балів", — ідеться у повідомленні.

22 учні отримали найвищий бал одразу з трьох предметів: української мови, математики та історії України. 92 випускники отримали результат 200 балів за два предмети, а 325 учнів – з найвищою оцінкою за один предмет.

"Пишаємося кожним. Наша молодь смілива, прогресивна та розумна. Разом будуємо сильну Україну!", — написав у своєму Telegram-каналі голова Київської ОВА Олексій Кулеба

Національний мультипредметний тест, який проводитиметься цьогоріч замість зовнішнього незалежного оцінювання, проходитиме у 20 областях. Цьогорічне тестування пройде в три сесії: основна — з 18 липня до 10 серпня, додаткова — з 16 по 20 серпня та спеціальна — з 12 по 16 вересня цього року.

Читайте також

Готувалися попри обстріли: харківські школярі розказали, як склали на "відмінно" національний тест

На Кіровоградщині на основну сесію мультитесту не з’явились близько двох сотень людей

Вибір редакції

На початок