По 14 тисяч гривень. Активну молодь Дніпра відзначили іменними стипендіями

По 14 тисяч гривень. Активну молодь Дніпра відзначили іменними стипендіями

По 14 тисяч гривень. Активну молодь Дніпра відзначили іменними стипендіями
Суспільне Черкаси

50 молодих дніпрян отримали стипендію імені Олександра Поля за активну участь у соціальному житті міста. Про це на брифінгу 15 серпня повідомив заступник директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Сергій Луденський.

15 серпня у Дніпрі оголосили 50 стипендіатів, які отримають грошову винагороду за активну участь у соціальному житті. Подати заявку могли учні та студенти міських шкіл та вишів.

"У нас збільшився розмір стипендії. Для студентів вищих навчальних закладів виплата становитиме 14 тисяч гривень, коли раніше було 11 тисяч. Учні шкіл та закладів позашкільної освіти тепер отримуватимуть замість 7900 та 8400 - 11 тисяч гривень", - повідомив Сергій Луденський.

Кожен зі стипендіатів зробив внесок у розвиток міста, повідомляють у міськраді. Вони займаються волонтерством, допомагають переселенцям, захищають Україну на передовій тощо.

Наступний прийом документів на отримання іменної стипендії відбудеться у вересні.

Що відомо

  • Стипендія імені О. Поля призначається школярам або студентам закладу вищої чи професійно-технічної освіти Дніпра, віком від 14 до 35 років.
  • Отримати нагороду можна за активне сприяння молодіжним ініціативам на місцевому рівні, участь в економічному, соціально-громадському, культурному розвитку міста, а також за внесок у національно-патріотичне виховання молоді чи волонтерську діяльність.

Читайте також

У Дніпрі до Дня молоді провели майстер-класи та поетично-музичні зустрічі

Отримати "гуманітарку", написати заяву про пошкоджене майно. На Дніпропетровщині працює хаб-переселенець з Попасної

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок