На Луганщині окупанти застосовують нові методи примусової мобілізації

На Луганщині окупанти застосовують нові методи примусової мобілізації

На Луганщині окупанти застосовують нові методи примусової мобілізації

В окупованих містах Луганщини росіяни вдаються до нових методів примусової мобілізації. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Він зазначив, що під час обходів багатоповерхівок окупанти втираються в довіру до літніх людей, пропонуючи тим невеличкі суми грошей або харчі в обмін на інформацію щодо чоловіків призовного віку. За словами очільника Луганщини, біля закритих під’їздів залишаються на чергування військові, які чекають, що хтось із мешканців чоловічої статі або вийде, або спробує повернутися додому.

"До речі, більшість із тих, хто займається примусовим призовом, пересувається в середині міст виключно у балаклавах, аби не впізнали сусіди та знайомі, на яких вони й полюють", — повідомив Гайдай.

Що відомо

  • На тимчасово окупованій Луганщині "куратори" із Росії оголосили план: 7-8 тисяч додатково мобілізованих до окупаційних військ.
  • Російські пропагандисти та колаборанти визнають, що у російської армії не вистачає піхоти та на тимчасово окупованих територіях більше нема кого мобілізувати.
  • За даними правозахисника, директора інституту стратегічних досліджень та безпеки Павла Лисянського з території ОРДЛО мобілізовані понад 100 тисяч чоловіків, з них на кінець квітня загинуло 23 тисячі осіб.
  • За інформацією голови Луганської обласної військової адміністрації Сергія Гайдая у місті Старобільськ були примусово мобілізовані 80 місцевих жителів.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок