Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 170-й

Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 170-й

Вторгнення Росії в Україну: ситуація на Запоріжжі. День 170-й
Фото: Національна поліція

Вранці 24 лютого Збройні сили Росії розпочали повномасштабний наступ на Україну, обстрілюючи військову та цивільну інфраструктуру, а також житлові будинки. Український спротив триває сто сімдесяту добу. Суспільне Запоріжжя слідкує за розвитком подій в регіоні.

20.28. Російські окупанти розмістили військову базу на території лікарні у Мелітополі. Про це повідомив голова міста Іван Федоров.

19:57. Близько 19:15 росіяни завдали удару по місту Запоріжжя. Загалом випущено 5 ракет. Руйнувань зазнали об’єкти інфраструктури в Шевченківському районі обласного центру, виникла пожежа. Наразі відомо про одну поранену жінку. Про це повідомив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Секретар міськради Анатолій Куртєв додає, що зафіксовано ракетні удари по інфраструктурному об‘єкту та АЗС в Шевченківському районі Запоріжжя.

11:24. Зранку 12 серпня у тимчасово окупованому м. Мелітополь Запорізької області в результаті вибуху постраждав один з очільників виборчого штабу партії "Єдина Росія", керівник відділу роботи зі ЗМІ окупаційної влади міста, Олег Шостак. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

9:15. В одному з дворів Мелітополя пролунав вибух. За попередньою інформацією, спрацював саморобний вибуховий пристрій. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

8:30. За повідомленням ГУНП у Запорізькій області, за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру у районі населених пунктів Преображенка, Юрківка, Омельник, Трудове, Оріхів.

Надійшло 11 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

8:00. ДУ "Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" повідомляє, що радіаційний фон на території Запорізької області залишається без змін та не несе загрозу життю та здоров’ю населення.

Станом на 08.00 годину 12.08.2022 року гамма–фон становить:

м. Запоріжжя – 11 мкР/год;

м. Енергодар  – 9 мкР/год;

м. Кам'янка-Дніпровська  – 12 мкР/год;

м. Оріхів  – 12 мкР/год;

м. Токмак – 11 мкР/год;

м. Василівка – 11 мкР/год;

смт Михайлівка – 8 мкР/год

та є таким, який не перевищує властивий для цих територій природний фон.

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок