У Мелітополі внаслідок вибуху постраждав проросійський пропагандист

У Мелітополі внаслідок вибуху постраждав проросійський пропагандист

У Мелітополі внаслідок вибуху постраждав проросійський пропагандист
Російські окупанти в Мелітополі, Запорізька область, 1 травня 2022 року. Фото: Getty Images

Зранку 12 серпня у тимчасово окупованому м. Мелітополь Запорізької області в результаті вибуху постраждав один з очільників виборчого штабу партії "Єдина Росія", керівник відділу роботи зі ЗМІ окупаційної влади міста, Олег Шостак.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Раніше Шостак очолював телеканал МТВ+, що мовив у Мелітополі. ЗМІ належить самопроголошеному голові окупаційної влади на Запоріжжі Євгену Балицькому.

"Близький поплічник Євгена Балицького протягом довгого часу був маріонеткою його приватного місцевого телеканалу "МТВ-Плюс". Систематично транслюючи в етері карту України без Криму та сюжети про начебто палку любов мелітопольців до Росії", — пише Федоров у своєму телеграм-каналі.

Російські окупанти взяли під контроль телевізійну вежу, де знаходиться телеканал МТВ+ Мелітополя, 4 березня. Балицький, який тоді ще не перейшов на бік окупантів відкрито, сказав, що контролювати об'єкт більше не може. Натомість радник голови МВС Антон Геращенко зазначив, що Балицький добровільно надав можливість ретрансляції у Мелітополі каналу Росія 24 на базі свого телеканалу МТВ-Плюс.

Раніше, о 9:15, міський голова Мелітополя опублікував інформацію про те, що вибух пролунав на вулиці Гоголя. За попередньою інформацією спрацював саморобний вибуховий пристрій.

Як раніше повідомляло Суспільне, 9 серпня українські сили спротиву пошкодили приміщення штабу партії "Єдина Росія" у Мелітополі.

Читайте також: По квартирах та з автоматниками. Як окупанти планують проводити референдум в Мелітополі

Підписуйтеся на Суспільне Запоріжжя у Viber або в Telegram

На початок