Захисника "Евертона" винесли з поля на ношах після жахливої травми гомілкостопа: відео

AP

Англієць Годфрі невдало зачепився ногами з нападником "Челсі" Гаверцем.

Захисник "Евертона" Бен Годфрі зазнав важкої травми у матчі першого туру англійської Прем'єр-ліги проти "Челсі".

Англієць приєднався до "Евертона" у 2020 році після трансферу з "Норвіча" та провів за мерсисайдців 63 матчі в усіх турнірах.

Проте у стартовому матчі сезону 2022/23 Годфрі провів на полі всього 18 хвилин. Помилка воротаря Джорджана Пікфорда дозволила форварду "Челсі" Каю Гаверцу вийти на небезпечну ударну позицію поблизу воротарського майданчика господарів.

Годфрі поспішив винести м'яч за лицеву лінію, але зазнав зіткнення з Гаверцем. Гравці зачепилися ногами в ігровому інциденті, що призвело до серйозного пошкодження гомілкостопа англійцем. Епізод потрапив на телекамери - з трансляції було помітно, що гомілка захисника на короткий проміжок часу була вивернутою в неприродний бік.

На допомогу Годфрі одразу поспішили лікарі. Він провів 10 хвилин на газоні, після чого покинув межі поля на ношах у кисневій масці. У складі його замінив співвітчизник Мейсон Холгейт.

Матч закінчився мінімальною перемогою "Челсі" з рахунком 1:0. Повний матч у складі "Евертона" провів український захисник Віталій Миколенко.

Хто такий Бен Годфрі

• 24-річний центральний захисник "Евертона" та національної збірної Англії.
  • У червні 2021 року дебютував у складі головної команди країни, за яку відтоді провів два поєдинки.
  • У сезоні 2021/22 Годфрі зіграв у 27 матчах "Евертона" в усіх турнірах. Голами не відзначався.
ФутболЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонТенісКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо