У Берліні не погодили виставку підбитих російських танків

У Берліні не погодили виставку підбитих російських танків

У Берліні не погодили виставку підбитих російських танків
Фото: plus.tagesspiegel.de

Два музейні оператори хочуть виставити підбиту російську військову техніку в Берліні, але їхню заявку відхилила міська влада. Про це 4 серпня повідомило німецьке видання Tagesspiegel.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник прокоментував це рішення у своєму Twitter: "Це скасування — справжній скандал! Я звертаюся до мера Франциски Гіффай і районного управління Мітте скасувати це дивне рішення та дозволити танкову виставку в Берліні. Це означатиме справжню солідарність з Україною".

Видання зазначає, що, на переконання Мельника, "російська військова техніка, яка буде виставлена ​​в самому серці Берліна, має дати людям у Німеччині безпосереднє відчуття жорстокої війни на знищення".

Раніше стало відомо, що 6 та 7 серпня в берлінському культурному центрі Lobe Block пройде благодійний фестиваль українських та німецьких брендів – Visionary.

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯ