"Динамо" мінімально здолало "Штурм" в першому матчі третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів

Getty Images

Єдиний м'яч - на рахунку Олександра Караваєва.

"Динамо" стартувало в третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів з номінально домашнього матчу проти австрійського "Штурму". Команда Мірчі Луческу здобула мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єврокубковий сезон для другої команди української першості розпочався з протистояння з "Фенербахче" у другому раунді. Кияни пройшли турецький клуб за сумою двох матчів, здобувши підсумкову перемогу в овертаймі матчу-відповіді в Стамбулі.

Цього тижня "Динамо" також отримало потенційного суперника в плей-оф кваліфікації. За путівку до групового раунду представникам України належатиме зіграти проти переможця пари "Бенфіка" (Португалія) - "Мідтьюлланн" (Данія). Та для цього "Динамо" має пройти австрійський "Штурм" у третьому раунді.

Двоматчеве протистояння з австрійцями "Динамо" розпочинало з номінально домашнього матчу в польській Лодзі. У порівнянні з матчем-відповіддю проти "Фенербахче" тренерський штаб зробив дві заміни: Олександр Караваєв та Володимир Шепелєв вийшли замість Віктора Циганкова та Беньяміна Вербича, що наприкінці липня покинув клуб.

Саме Караваєв відкрив рахунок у поєдинку на 28-й хвилині. Владислав Дубінчак продовжив свій фланговий прохід гострим прострілом до штрафного, а Караваєв першим дотиком потужно вразив нижній кут воріт.

Для Караваєва цей гол став вже другим у поточній кваліфікації. Саме йому належить вирішальний гол у додатковий час матчу-відповіді проти "Фенербахче", що дозволив команді вийти до третього раунду.

Гол Караваєва також став єдиним ударом "Динамо" в площину воріт гостей. Австрійцям у другому таймі з показником у сім ударів не вдалося створити реальну небезпеку біля воріт Георгія Бущана. Підсумок матчу - 1:0.

Відтак доля путівки до раунду плей-оф вирішуватиметься у Граці. Матч-відповідь відбудеться 9 серпня та розпочнеться о 21:30 за київським часом.