Лайма Вайкуле вийшла на сцену з прапором України

Лайма Вайкуле вийшла на сцену з прапором України

Лайма Вайкуле вийшла на сцену з прапором України
Фото: Delfi

31 липня латиська співачка Лайма Вайкуле дала концерт у литовському курортному місті Паланга, де разом із музикантом Янісом Стібеліcом винесла на сцену український прапор. Відео з концерту поширили у соціальних мережах фанати співачки.

У коментарі виданню Delfi Вайкуле сказала: "А як же інакше? Чого ще від мене можна було очікувати? Ми живемо в Латвії, я громадянка Латвії, наша політика і позиція зрозумілі... Я думаю, що в Латвії немає людей, які за війну. Ось ми дивимося на блакитне небо, а по Україні запускають ракети, вбиваючи все живе".

На питання Delfi, чи допускає можливість знову виступати в Росії, співачка зазначила: "Поки що ні. Я навіть не знаю, як це може відбуватися емоційно! Але я не хочу, щоб люди ненавиділи".

Своєю чергою Яніс Стібеліс повідомив Delfi, що вже кілька разів висловлював підтримку Україні: "Мені це [винесення українського прапора на сцену] видається загальноприйнятою нормою, тим більше, що танцювальний колектив, з яким ми виступали, був з України".

Лайма Вайкуле — латиська співачка та акторка, організаторка музичного фестивалю "Laima Rendezvous Jurmala".

Як у світі підтримують Україну під час війни

Читайте нас у Facebook або Telegram

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Категорії
ТеатрАрхітектураДизайнІншеРозкладКонцертиПрограмиПодкастиСПАДОК ТЕРЕЩЕНКІВARTИЛЕРІЯРадіо ПроміньРадіо Культура