"Бенфіка" розбила "Мідтьюлланн" у першому матчі кваліфікації Ліги чемпіонів, Яремчук вийшов на заміну

"Бенфіка", фото: AP Photos

У цьому протистоянні визначається ймовірний суперник "Динамо".

Третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів стартував матчами у ігровий день вівторка, 2 серпня. Усього було зіграно п'ять з десяти матчів кваліфікації, причому три - у "шляху нечемпіонів", де також змагається українське "Динамо".

За результатами жеребкування "Динамо", у разі успішного подолання третього раунду кваліфікації, в плей-оф за вихід до Ліги чемпіонів зіграє з переможцем пари "Бенфіка" - "Мідтьюлланн".

Перший матч цих команд відбувся у Лісабоні, пройшов під повним контролем господарів та завершився розгромною перемогою "Бенфіки".

Хеттрик у матчі оформив 21-річний нападник португальців Гонсалу Рамуш, два м'ячі він забив у першому таймі, ще один - у другому. "Бенфіка" вигравала по ходу гри 4:0, але наприкінці матчу пропустила один м'яч від суперника. Підсумковий рахунок матчу - 4:1.

Український нападник Роман Яремчук замінив Рамуша на 79-й хвилині, створив один момент, але не забив його через сейв воротаря.