На Київщині через війну близько 300 людей зникли безвісти — Нєбитов

На Київщині через війну близько 300 людей зникли безвісти — Нєбитов

На Київщині через війну близько 300 людей зникли безвісти — Нєбитов
Фото: Андрій Нєбитов, поліція Київщини, 17 березня 2022 року.

Зниклими безвісти в результаті бойових дій на Київщині вважаються близько 300 людей, ще 216 знайдених тіл на даний час не ідентифіковані. Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону повідомив голова поліції Київської області Андрій Нєбитов.

За його словами, ці люди були цивільними і не мали стосунку до будь-яких військових підрозділів. "Тому ми говоримо про свідомий геноцид українського народу армією РФ", — сказав він.

"Проведена відповідна процедура по відбору ДНК. Сподіваюсь, що завдяки співпраці з родичами ми зможемо встановити цих осіб", — зазначив начальник поліції Київщини.

Він додав, під час документування воєнних злочинів росіян на Київщині поліція з’ясувала, що багато людей нині утримується на території Білорусі. Як свідчать очевидці, російські військові вивозили цих людей з Гостомеля, Бучі та Ірпеня.

Що відомо

  • У Київській області у селі Нове Залісся виявили ще одне тіло вбитого російськими військовими мирного жителя, повідомив 31 липня керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов. Руки загиблого були зв'язані мотузкою із кріпленням через залізний карабін буксирувального троса, який був намотаний і на шию.
  • Станом на 29 липня близько 1600 громадян загиблих на Київщині встановлені, 41 тіло і досі не ідентифіковано, повідомляють у Національній поліції.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 159. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок