"Це нормальний гол". Суддя скасував м'яч "Фенербахче" проти "Динамо" через фол, турецький клуб незадоволений

Скріншот з трансляції

Кияни могли пропустити вже на старті тайму, однак гол суперників не зарахували.

"Динамо" здобуло перемогу над "Фенербахче" у матчі-відповіді другого раунду кваліфікації Ліги Конференцій. Кияни в овертаймі дотиснули турецьку команду з рахунком 2:1.

Ключовим моментом матчу "Фенербахче" - "Динамо" став початок другого тайму. Півзахисник Ісмаїл Юксек отримав другу жовту картку, залишивши турецьку команду вдесятьох.

На момент вилучення Юксека рахунок у матчі був 0:0. Хоча у першому таймі "Фенербахче" забив гол "Динамо", однак цей м'яч не було зараховано після того, як суддя зафіксував фол на Іллі Забарному - рішення, яке поставили під сумнів у "Фенербахче".

Що сталося?

Інцидент з незарахованим голом "Фенербахче" відбувся на дев'ятій хвилині. Еннер Валенсія у боротьбі пройшов захисника "Динамо" Іллі Забарного, після чого вийшов на оперативний простір і віддав прострільну передачу на Джошуа Кінга, який пробив у порожні ворота.

Відео незарахованого голу "Фенербахче"

Дивіться відео з 1:21 хвилини

Арбітр зустрічі Массіміліано Ірраті вирішив не зараховувати гол "Фенербахче". У момент атаки було видно, як Валенсія, намагаючись пройти Забарного, б'є гравця "Динамо" по нозі.

Фол на Іллі Забарному.
Фол на Іллі Забарному. Скріншот з трансляції

Після удару Забарний не втримався на ногах і впав, дозволивши Валенсії здобути м'яча під контроль.

Момент падіння Іллі Забарного.
Момент падіння Іллі Забарного. Скріншот з трансляції

Забарний згодом підвівся на ноги. Однак Валенсія уже відірвався від захисника "Динамо" і готував гольову передачу на Кінга.

Момент "гольової" передачі "Фенербахче".
Момент "гольової" передачі "Фенербахче". Скріншот з трансляції

Перевірити рішення арбітр зустрічі не міг. На матчах кваліфікації Ліги чемпіонів відсутня система відеоповторів.

Що сказали в "Фенербахче" про рішення судді?

Головний тренер "Фенербахче" Жорже Жезуш відзначив, що ключовим моментом матчу стало все ж вилучення Юксека. А щодо епізоду з незарахованим голом вважає, що арбітр все ж мав його зараховувати.

"Не люблю говорити про суддів після матчів, незалежно від того, чи виграли ми або ж програли. Хоча я вважаю скасований гол Кінга нормальним. Ми можемо сказати, що друга жовта картка Ісмаїлу - важка [для нас], він першим доторкнувся до м'яча. Але Ісмаїл - молодий футболіст і лише вперше грає у Лізі чемпіонів", - цитує слова Жезуша офіційний сайт "Фенербахче".

• Крім незарахованого голу, арбітр зустрічі вилучив з поля півзахисника "Фенербахче" Юксека, а також поставив пенальті у ворота "Динамо", яке не реалізував Еннер Валенсія.
  • Завдяки перемозі у протистоянні над "Фенербахче" "Динамо" гарантувало собі щонайменше груповий етап Ліги Європи.
  • У третьому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє проти австрійського "Штурму".
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо