ЗСУ завдали нових ударів по Антонівському мосту на Херсонщині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

ЗСУ завдали нових ударів по Антонівському мосту на Херсонщині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

ЗСУ завдали нових ударів по Антонівському мосту на Херсонщині. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ
. Херсон, Антонівський міст. Фото: УНІАН

ЗСУ завдали нових ударів по Антонівському мосту на Херсонщині. Його перекрили.

27 липня у мережі з’явилось відео наслідків влучання по Антонівському мосту на Херсонщині. Напередодні ввечері у місцевих спільнотах опублікували відео, де міг бути зафіксований обстріл.

Обидва відео створені та вперше опубліковані 26 та 27 липня. Локація в першому відео схожа на Антонівський міст, втім через погану якість та нічний час складно встановити точне місце. На другому відео — саме цей міст. Це підтверджують аналітики VoxCheck у співпраці зі Суспільним.

Керівниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк повідомила, що ЗСУ не руйнують інфраструктуру, а "руйнуєють плани ворога".

"Робота нашої артилерії – делікатна і ювелірна, вона спрямована на деморалізацію ворожого війська", — сказала Наталія Гуменюк.

Також керівниця пресцентру підкреслила, що Сили оборони півдня тримають під контролем стратегічно важливі логістичні та транспортні шляхи, які мають критичне значення для військ РФ у можливостях маневрувати, підтягувати сили та боєприпаси.

Після нічного відпрацювання Антонівський міст отримав суттєві ушкодження, повідомив перший заступник голови облради Юрій Соболевський.

Антонівський міст — одна з трьох переправ через Дніпро Херсонської області. Два інші мости — це одноколійний залізничний міст через Дніпро та міст над греблею Каховської ГЕС у Новій Каховці. Відомо, що останній також раніше був обстріляний, росіяни намагалися його ремонтувати.

Також ЗСУ раніше завдали удару по Дар'ївському мосту через ріку Інгулець, який сполучає дві частини окупованої росіянами правобережної Херсонщини.

Усі новини Херсонщини
На початок