Виробник ліфтів Otis продає свій бізнес в Росії

Виробник ліфтів Otis продає свій бізнес в Росії

Виробник ліфтів Otis продає свій бізнес в Росії
. Завод Otis. Ілюстративне фото: otis.com

Один з найстаріших та найбільших виробників підіймального устаткування американська компанія Otis вирішила продати бізнес в Росії.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії.

"Ретельно вивчивши глобальні впливи і наслідки тяглої кризи і гуманітарної трагедії в Східній Європі, включаючи збої в ланцюжках постачання і посилення правил, ми дійшли висновку, що право власності Otis на наш бізнес в Росії більше не є стійким", — зазначили у компанії.

Продаж бізнесу став наступним кроком за березневим рішенням компанії припинити приймати замовлення на нове обладнання та інвестувати в операції у Росії.

"Ми як і раніше сподіваємося на відновлення миру і стабільності в регіоні. Ми продовжимо робити свій внесок у поточні зусилля з надання допомоги та гуманітарної допомоги в Україні", — зазначили в компанії.

Otis продасть 100% частки бізнесу компанії Ice Development. Очікується, що угода буде закрита найближчим часом.

Ice Development — російська інвестиційна компанія, що спеціалізується на секторі нерухомості та здійснює нагляд за масштабними проєктами житлового будівництва та реставрації будівель.

Зазначається, що після передачі їй права власності Ice Development планує відновити виробництво у повному обсязі на виробничому майданчику Отіс у Санкт-Петербурзі під новим брендом.

Що відомо

  • Американська компанія з виробництва спортивного одягу Nike через три місяці після припинення своєї діяльності в Росії, оголосила про повний вихід з російського ринку.
  • Корпорація Microsoft скорочуватиме присутність у Росії, допоки від її бізнесу в РФ нічого не залишиться, однак робитиме це поступово.
  • Німецька компанія Wella, що є однією з провідних компаній у світі в галузі косметики та парфумерії, йде з РФ після 28 років роботи на російському ринку.
  • Британська косметична мережа Lush закриває бізнес в Росії. Британський офіс призупинив роботу з російським партнером ще в березні. Остання куплена партія так і не була ввезена в РФ і перебуває в Ризі.
  • Компанія Marks & Spencer остаточно йде з Росії.
  • Американська мережа кав'ярень Starbucks остаточно припинила бізнес у Російській Федерації.
  • McDonald’s вирішив повністю піти з Росії та продати свій бізнес в країні.
  • Найбільша у світі група продуктів харчування Nestle заявила 9 березня, що призупинила всі капітальні інвестиції в Росії після її вторгнення в Україну.
  • Корпорація Coca-Cola та Pepsi заявили, що припиняють роботу в Росії на тлі російської агресії проти України.

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок