Nike повністю йде з Росії

Nike повністю йде з Росії

Доповнено
Nike повністю йде з Росії
. Фото: Associated Press

Американська компанія з виробництва спортивного одягу NikeNike – один з найбільших виробників спортивних товарів у світі. Продукція випускається під марками "Nike", "Air Jordan", "Total 90", "Nike Golf", "Team Starter" та ін. Також "Nike" контролює компанії, які випускають товари під брендами "Bauer", "Cole Haan", "Converse", й "Hurley International". Джерело: https://biz.censor.net/n3349752 через три місяці після припинення своєї діяльності в Росії, оголосила про повний вихід з російського ринку.

Про це повідомляє Reuters.

Nike заявила 3 березня, що тимчасово припинить роботу всіх своїх магазинів, які належать і керуються компанією, у Росії у відповідь на дії Москви в Україні. Тоді у Nike зазначили, що магазинами які працюють, керують незалежні партнери.

У четвер, 23 червня, Nike підтвердила, що вирішила повністю піти з російського ринку. Водночас у компанії наголосили, що продовжать забезпечувати повну підтримку своїх співробітників, поки припиняють діяльність протягом найближчих місяців.

У травня російські ЗМІ повідомляли, що Nike відмовилася продовжити угоду із компанією Inventive Retail Group, яка керувала 37 магазинами під брендом Nike у Росії через свою дочірню компанію Up And Run. Компанії належить найбільша в країні мережа магазинів Nike, вона буде змушена їх закрити після розпродажу залишків продукції.

Що відомо

  • Компанія Nike розірвала контракт з російським клубом "Спартак". Причина такого рішення пов'язана з санкціями, які були накладені УЄФА на Росію, спричинені повномасштабним вторгненням РФ в Україну.
  • Німецька компанія Wella, що є однією з провідних компаній у світі в галузі косметики та парфумерії, йде з РФ після 28 років роботи на російському ринку.
  • Компанія Marks & Spencer остаточно йде з Росії.
  • Американська мережа кав'ярень Starbucks остаточно припинила бізнес у Російській Федерації.
  • McDonald’s вирішив повністю піти з Росії та продати свій бізнес в країні.
  • Найбільша у світі група продуктів харчування Nestle заявила 9 березня, що призупинила всі капітальні інвестиції в Росії після її вторгнення в Україну.
  • Корпорація Coca-Cola та Pepsi заявили, що припиняють роботу в Росії на тлі російської агресії проти України.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 120. Текстовий онлайн

Через війну Україна втратила 460 тис. га аграрних територій, — заступник міністра аграрної політики Висоцький

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок