Зеленська про обкладинку Vogue: Хотіла б, щоб на моєму місці ви бачили кожну українку

Зеленська про обкладинку Vogue: Хотіла б, щоб на моєму місці ви бачили кожну українку

Дружина президента України Олена Зеленська зазначила, що бути на обкладинці видання Vogue — велика честь і мрія, і висловила побажання, щоб на місці її фото читачі бачили кожну українку, яка виконує свою роботу під звуки сирени. Фото зробила американська фотографка Енні Лейбовіц.

Про це йдеться в її дописі у facebook.

“Бути на обкладинці Vogue – велика честь і мрія багатьох успішних і заслужених людей світу. Єдине, чого всім їм бажаю, – щоб це було не через війну в їхніх країнах. А зараз я б хотіла, щоб тут, на моєму місці, ви бачили кожну українку. Яка воює, волонтерить, облаштовується в таборі для біженців, виконує свою роботу під звуки сирени, тримається в окупації. Вона має право й заслуговує на те, щоб бути на обкладинках журналів усього світу”, — зазначила Зеленська.

Перша леді наголосила, що кожна зі співвітчизниць — обличчя й обкладинка України.

Зеленська дала інтерв’ю виданню Vogue, її фото опубліковане на обкладинці діджитал-версії видання. Фотосесію провела Енні Лейбовіц.

Енні Лейбовіц ще в минулому столітті стала одним із найвідоміших американських фотографів-портретистів. Вона спеціалізується на портретах знаменитостей. Це вона у 1980 році зняла голого Джона Леннона, котрий цілує Йоко Оно для обкладинки журналу Rolling Stone. З 1983 року працює в журналі Vanity Fair, для якого робить портретні фотографії зірок. Бібліотека Конгресу оголосила Енні Лейбовіц "Живою Легендою". Вона стала першою жінкою, яка мала художню виставку в Національній портретній галереї Вашингтона.

Вторгнення РФ в Україну. Останні новини
На початок