"Наш син на війні, нам не шкода". Пара з Харкова передала сімейну брошку на допомогу ЗСУ

"Наш син на війні, нам не шкода". Пара з Харкова передала сімейну брошку на допомогу ЗСУ

"Наш син на війні, нам не шкода". Пара з Харкова передала сімейну брошку на допомогу ЗСУ
Колаж: Суспільне Харів

Подружжя з Харкова віддало на благодійність через волонтерів в Івано-Франківську брошку, яку зберігали з часів молодості. Зараз волонтери оголосили збір одного мільйона гривень на допомогу армії. Коли зберуть цю суму, брошку повернуть власникам.

Брошку понад тиждень тому пара з Харкова віддала волонтерам на благодійному ярмарку в Івано-Франківську, розповідає співорганізаторка заходу Анна Лонська.

"Вони купили у нас прикрасу — підвіску для окулярів, і потім починає жінка діставати з сумки щось, каже: "На жаль, ми не можемо допомогти сильно багато грошима, але ми б хотіли, щоб ви взяли на продаж брошку, яка в мене з молодості". Ми подивились, що це Харківського ювелірного заводу виріб", — розповідає Лонська.

Брошку волонтери викупили самі й хотіли залишити на згадку. Історією пари почали ділитися в соцмережах. Люди в коментарях та особисто пропонували викупити її та повернути власникам.

Волонтери оголосили збір коштів: коли зберуть мільйон гривень, прикрасу повернуть, а гроші передадуть на благодійність.

"Чесно, ця брошка менше не коштує тепер з її історією, з її сенсом, з її натхненням: люди віддають те, що з ними було все життя чи більш ніж половину життя. Нам навіть писали колекціонери, що вони просто хочуть її викупити. Але ми розуміємо, що це надто цінно і її треба повернути додому", — каже Анна.

Пара розповіла волонтерці, що їх син зараз служить в Збройних силах України. Мільйон хочуть передати на потреби його батальйону. Саме ж подружжя про збір коштів поки не знає — волонтери хочуть розповісти їм, коли його завершать. Нині за понад добу вдалося зібрати чверть суми.

Читайте також

Лавандова ферма під Харковом: як родина заснувала бізнес і розвиває село

На початок