Легка атлетика: чемпіонат світу
"Перед стартом все було добре". Бех-Романчук прокоментувала свій невдалий виступ у фіналі потрійного стрибка на ЧС-2022

Ексклюзивно
. AP Photos

Ексклюзивний коментар Марини Бех-Романчук для Суспільне Спорт.

Українська стрибунка Марина Бех-Романчук провела свій перший фінал на чемпіонаті світу. 27-річна спортсменка дебютувала на такому рівні у секторі для потрійного стрибка, куди відібралася з другим результатом у кваліфікації (14.54 м).

Утім, безпосередньо у фіналі Бех-Романчук не змогла поборотися за нагороди. Її найкращим стрибком став результат 13.91 м, вона вибула після трьох стрибків - 11-е місце.

Свій найкращий потенційний результат Марина показала у першій спробі: вона полетіла майже на 15 м, її результат не зарахували через заступ в 11 мм.

"Перед стартом все було добре". Бех-Романчук - про невдалий виступ у фіналі з потрійного стрибка на ЧС-2022
Знімок екрану

Якби не цей заступ в 1 см, то результату Бех-Романчук вистачило б для фінішу на подіумі чемпіонату світу. Утім, вона заступила.

У наступних двох спробах вдалих стрибків Марина не показала. А після фіналу в ексклюзивному коментарі Суспільне Спорт Бех-Романчук не змогла належним чином оцінити свій фінальний виступ.

"Поки що мені важко щось коментувати. Сподіваюся, що після стрибків у довжину я зможу розібратися, що сталося, і сказати більше. Перед стартом все було добре, але потім щось пішло не так. Що маємо, те маємо", - сказала спортсменка.

• Чемпіонкою світу в потрійному стрибку втретє поспіль стала Юлімар Рохас з Венесуели. У фіналі вона єдина перестрибнула позначку в 15 метрів - 15.47.
  • Бех-Романчук також змагатиметься на чемпіонаті світу в стрибках у довжину. Кваліфікація відбудеться 23 липня, фінал - у ніч проти понеділка, 25 липня.
  • У своїй кар'єрі Бех-Романчук проводить перший повноцінний сезон саме в потрійному стрибку. Її основна спеціалізація - стрибок у довжину.
  • Цього сезону Марина стала віцечемпіонкою світу в приміщенні з потрійного стрибка. У сербському Белграді українка полетіла на 14,74 м.