Нововведенями вирішили зайнятися німецькі телевізійники.
У товариському матчі між італійським "Міланом" та німецьким "Кельном" транслятори випробували телевізійні новинки для показу футбольних ігор. Найцікавішою новинкою стали натільні камери, що розміщені на футболістах та пропонують відео моментів під першої особи.
Відповідну технологію вирішила протестувати німецька телекомпанія Magenta Sport. Окрім натільних камер на гравцях, у трансляції матчу були запроваджені картинка від особи суддів матчу та можливість почути, що казали футболісти під час гри.
Проспостерігати за результатом випробовування технології можна на відео нижче.
Впровадженням натільних камер займалася компанія MindFly. Співзасновник компанії Еран Таль зазначив, що новинка не має прямого впливу на продуктивність гравців на полі.
"Наші легкі жилети спроектовані, щоб зберегти продуктивність гравців. За відчуттями вони нагадують GPS, а гравці забувають, що грають у них, вже за кілька хвилин", — розповів співзасновник компанії Еран Таль.


У свою чергу, футбольний клуб "Кельн" випробовує на своєму стадіоні покращені умови глядацького сервісу. Наприклад, клуб надає можливість перевірити, в якому з барів найменші черги. А одну тисячу глядачів можуть у майбутньому запустити на стадіон без квитків через чіп, вбудований у фанатський шарф.
Матч між "Кельном" та "Міланом" проходив на домашній арені німецького клубу "Рейн-Енергі Штадіон". Перемогу з рахунком 2:1 відсвяткували новоспечені чемпіони Італії.
Що відомо
- Цього літа ФІФА оголосила, що вводитиме нову технологію визначення офсайду на чемпіонаті світу-2022 в Катарі.
Читайте також: На чемпіонаті світу-2022 з футболу використають нову технологію визначення офсайду: як вона працює
- Минулого року на рівні фінальної стадії чемпіонатів Європи з футболу дебютувала система VAR. Вже в другому матчі турніру VAR-арбітри скасували м'яч Швейцарії у ворота Уельса.