Україна завоювала дві медалі у шостий день Всесвітніх ігор-2022 та йде у топ-5 медального заліку

Україна завоювала дві медалі у шостий день Всесвітніх ігор-2022 та йде у топ-5 медального заліку

Україна завоювала дві медалі у шостий день Всесвітніх ігор-2022 та йде у топ-5 медального заліку
Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation

В України уже 26 нагород.

Збірна України продовжила медальну серію у шостий день Всесвітніх ігор-2022 - за кожен змагальний день українці виграють, як мінімум, одну медаль. Упродовж шостого дня синьо-жовті атлети здобули одразу дві нагороди в двох різних видах спорту.

18-річна Вікторія Онопрієнко завоювала "бронзу" у вправах зі стрічкою - це художня гімнастика. Для України це єдина нагорода у цьому виді спорту на Всесвітніх іграх-2022, а також перша медаль загалом з 2013 року у художній гімнастиці.

Онопрієнко вийшла у два фінали на Всесвітніх іграх-2022, а найкращий результат продемонструвала зі стрічкою - з сумою 31.750 бала стала третьою.

Ще одну медаль для України завоювала 17-річна Аліна Крисько в єдиноборстві ушу! У подвійній дисципліні дао шу та гунь шу українка фінішувала другою в фіналі. Після першого виду змагань Крисько йшла на першому місці, але у підсумку фінішувала другою.

За підсумками шести змагальних днів в України 26 нагород. Це уже повторення третього найкращого результату в історії України на Всесвітніх іграх.

Усі медалі України на Всесвітніх іграх-2022

 • "золото": Софія Гречко (підводне плавання), Анжеліка Терлюга (карате), Аніта Серьогіна (карате), Володимир Рисієв (паверліфтинг), Світлана Яромка (сумо), Важа Даіаурі (сумо), Іванна Березовська (сумо), Олексій Бичков (паверліфтинг), Богдан Колмаков (паркур)
 • "срібло": Станіслав Горуна (карате), Софія Гречко (підводне плавання), Микола Баранник (паверліфтинг), Іванна Березовська (сумо), Демід Караченко (сумо), Карина Колесник (сумо), Аліна Крисько (ушу)
 • "бронза": Анастасія Дерев'янко (паверліфтинг), Лариса Соловйова (паверліфтинг), Святослав Семикрас (сумо), Данило Ковальов (паверліфтинг), Анастасія Антоняк (підводне плавання), Тетяна Мельник (паверліфтинг), Олександр Вересюк (сумо), Світлана Яромка (сумо), Роман Рева (ушу), Вікторія Онопрієнко (художня гімнастика)

Медальний залік Всесвітніх ігор-2022 (після шести днів)

Україна втратила ще одну позицію у медальному заліку - Італія, лідер за кількістю нагород загалом, здобула десяте "золото" та увірвалася у топ-5. Тож Україна йде п'ятою, попереду з відривом Німеччина, а тоді Угорщина, Італія та Колумбія.

У топ-10 увійшли США, які довгий час перебували значно нижче. А на шосте місце піднявся Китай.

 1. Німеччина - 16+2+9
 2. Угорщина - 11+7+7
 3. Італія - 10+19+12
 4. Колумбія - 9+8+3
 5. Україна - 9+7+10
 6. Китай - 9+4+1
 7. Японія - 8+6+8
 8. США - 6+8+4
 9. Франція - 4+9+9
 10. Данія - 4+2+0

Усього на Всесвітніх іграх розіграно уже 130 комплектів медалей з 223-х. На подіум підіймалися представники 61 країни.

Читайте також: Україна змагатиметься на Всесвітніх іграх-2022: що треба знати про склад команди та змагання
Категорії
ФутболТенісЛегка атлетикаУсик - Джошуа 2Збірна України з футболуЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонКомандні види спортуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейЗимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо