Смертність від COVID-19 у світі наразі є дуже високою — ВООЗ

Смертність від COVID-19 у світі наразі є дуже високою — ВООЗ

Смертність від COVID-19 у світі наразі є дуже високою — ВООЗ
. Очільник Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус. Фото: АР

Генеральний директор ВООЗ Адан Гебреєсус вислови стурбованість зростанням кількості смертей від COVID-19 у світі. Він закликав усі країни світу запровадити заходи щодо носіння масок.

У заяві ВООЗ Гебреєсус зазначає, що епідеміологічний нагляд за поширенням хвороби значно зменшився, включно з тестуванням, що ускладнило ефективність контрзаходів.

"Вірус поширюється вільно, і країни не ефективно справляються з тягарем хвороби, виходячи зі своїх можливостей", — повідомив генеральний директор ВООЗ.

Він зазначив, що попри краще становище, ніж на початку пандемії, нові хвилі вірусу показують, що COVID-19 ще не скінчився.

"Я закликаю уряди регулярно переглядати та коригувати свої плани реагування на COVID-19 на основі поточної епідеміології, а також потенційної можливості появи нових варіантів", — додав Гебреєсус.

Гендиректор ВООЗ додав, що оскільки кількість захворювань та госпіталізації зростає, уряди повинні застосовувати перевірені протиепідемічні заходи, зокрема масковий режим та дотримання протоколів тестування й лікування.

Що відомо

  • Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) заявляє, що кількість випадків зараження COVID-19 зростає, і пандемія залишається "глобальною надзвичайною ситуацією" у світі.

Читайте також

Чи робити "бустер" — доктор медичних наук про епідемію коронавірусу

Covid-19 та календар щеплень під час війни, інфекційні спалахи й мавпяча віспа — інтерв’ю з головним санітарним лікарем

В Україні з серпня видаватимуть електронні рецепти на антибіотики. Чому важливо контролювати вживання цих ліків

Підписуйтесь на розсилку Суспільного — головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок