Катерина Шведова з Сумщини здобула бронзу на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів

Глухівчанка Катерина Шведова взяла участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики серед ветеранів. Змагання відбулися у фінському Тампере.

Катерина Шведова виступала у категорії W75.

78-річна спортсменка змагалась у семиборстві – бігові на 80 метрів з бар’єрами, штовханні ядра, стрибках у висоту, бігові на 200 метрів, стрибках у довжину, метанні списа та бігові 800 метрів. У підсумку глухівчанка здобула бронзу.

• Футболіст з Сумщини Денис Антюх забив за "Динамо" у матчі з французьким "Леоном".
  • Сумські спортсмени готуються до змагань з аеробіки на Всесвітніх іграх.
  • У Сумах відбулися змагання з плавання в рамках Олімпійського місяця.
  • Сумські спортсменки здобули вісім медалей на турнірі з фігурного катання на роликах.
  • Футзаліст Олександр Сметаненко із Сум – у фінальному раунді чемпіонату Європи.