У Новій Каховці пролунав вибух: ЗСУ влучили у склад боєприпасів РФ

У Новій Каховці пролунав вибух: ЗСУ влучили у склад боєприпасів РФ

У Новій Каховці пролунав вибух: ЗСУ влучили у склад боєприпасів РФ
Фото: Олег Батурін/Facebook

У тимчасово окупованій Новій Каховці Херсонської області пролунав сильний вибух. Радник голови Херсонської ОВА Сергій Хлань повідомив у Facebook про влучання ЗСУ у склад боєприпасів російських військ.

"У Новій Каховці мінус російський склад з боєприпасами. Привозили, привозили, складали, складали та от мають собі феєрверк на ніч", - пише Сергій Хлань.

Він також повідомив, що у будинках біля вибуху повилітали вікна.

У Новій Каховці пролунав вибух: ЗСУ влучили у склад боєприпасів РФ
Фото: Олег Батурін/Facebook

Перший заступник Голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ефірі телемарафону на Суспільному розповів, що наступними цілями для ЗСУ стануть накопичення російської техніки.

"Об’єкти, про які нам відомо, вони повністю знаходяться в радіусі ураження ЗСУ тими засобами, які в них сьогодні є. Фактично Олешки відразу за Антонівським мостом, невелика дистанція. Але вони розташовують їх, на щастя, не в межах міста, а в інших локаціях. Наші воїни намагаються робити так, щоб не було втрат серед мирного населення", - говорить Юрій Соболевський.

За його словами, після точних влучань ЗСУ у склади боєприпасів, російські військові посилили фільтраційні заходи на тимчасово окупованій території Херсонської області.

"Збільшилася кількість блокпостів. Але це фільтраційні блокпости. Тобто вони не є інженерними спорудами для вуличних боїв. Це дії, спрямовані на контроль за населенням Херсонщини, міста Херсона", - каже Юрій Соболевський.

Заступник Голови Херсонської обласної ради радить тим, хто залишається на тимчасово окупованій території Херсонщини забезпечити безпеку своїх рідних тими засобами, які в них є.

"Є великий ризик, що може постраждати цивільна інфраструктура, і наші люди. Тому жителі повинні бути готові до цього. Ті, хто вирішив не виїжджати або не мають такої можливості, треба згадувати, де є укриття і бути готовими швидко до них дістатися", - говорить Юрій Соболевський.

Що відомо:

  • У Херсоні ЗСУ підірвали військову казарму РФ
  • ЗСУ влучили у склад боєприпасів військ РФ у Чорнобаївці
  • На Херсонському напрямку ЗСУ знищили два командні пункти військ РФ
  • Артилеристи ЗСУ знищили найвище командування російських військових у Херсоні – перехоплення ГУР Міноборони

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок