Для бійців з Івано-Франківська збирають гроші на вантажівку у зону бойових дій

Для бійців з Івано-Франківська збирають гроші на вантажівку у зону бойових дій

Для бійців з Івано-Франківська збирають гроші на вантажівку у зону бойових дій
Фото ілюстративне: Unsplash/Viktor Bystrov

Для бійців з Івано-Франківська, які зараз воюють на фронті, збирають гроші на купівлю вантажівки. Про це на Facebook-сторінці повідомив військовослужбовець бригади Мирон Дмитрик.

Бійцям потрібне повнопривідне вантажне авто Урал або КрАЗ.

"Я — не Притула і це — не Байрактар. Але такі авто нам не менш потрібні, ніж БпЛА (безпілотний літальний апарат — ред.) Роблю пробу — поставте плюс, якщо готові допомогти у придбанні для нашої бригади вантажівки. За кожен лайк і плюс в коментах даю своїх 100 грн в касу збору. Решта — з вас", — написав Мирон Дмитрик.

Згодом військовослужбовець повідомив, що за понад 18 годин від оголошення збору він отримав 127 внесків. Їхній розмір становив від 5 до 3 500 грн.

"Десь 40 грн у хвилину. Я вдячний всім, і в дописі за результатами збору за тиждень подякую кожному особисто, хто долучився. Вдячний і за поширення, і за ваші вподобайки. Виходить, що ви вже мене "крутанули" майже на 35 тис. грн особистих грошей, які я вкладу в закупку", — йдеться у дописі.

Загалом на автомобіль потрібно зібрати приблизно 400 тис. грн.

Реквізити для збору грошей можна знайти на Facebook-сторінці військового. Мирон Дмитрик також додав, якщо упродовж тижня не вдасться зібрати потрібну суму, то гроші віддадуть у фонд "Повернись живим".

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок