Турнір зі змішаних єдиноборств скасували через "дзвінок найвищого рівня"

Турнір зі змішаних єдиноборств скасували через "дзвінок найвищого рівня"

Турнір зі змішаних єдиноборств скасували через "дзвінок найвищого рівня" Associated Press

Президент організації UFC Дейна Вайт отримав вказівку скасувати поєдинок Тоні Фергюсона проти Джастіна Гетжі та інші зустрічі змішаних єдиноборств (або "боїв без правил") турніру UFC 249.

Дейна Вайт повідомив у коментарі ESPN, що турнір, який мав стартувати 18 квітня, не відбудеться через пандемію коронавірусу.

"Сьогодні ми отримали дзвінок найвищого рівня, і мене попросили відмовитися від проведення події наступної суботи. Це стосується й наступних поєдинків", — сказав Вайт.

"Але все гаразд, ми намагатимемося повернутися за першої ж можливості. Пресинг на мене не впливає, мені начхати, що думає решта, я в цьому бізнесі вже 20 років. Але здоров'я та безпека — це те, що хвилює нас насамперед", — додав очільник UFC.

Центральною зустріччю UFC 249 мав стати бій між Тоні Фергюсоном та Хабібом Нурмагомедовим. Однак через закриття кордонів росіянину довелося відмовитись, і замість нього Фергюсон зустрівся б в октагоні з Джастіном Гетжі.

Дейна Вайт був готовий проводити турнір з 18 квітня попри пандемію й для цього навіть збирався орендувати приватний острів.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start