Попаснянський гуманітарний хаб відправляє допомогу поштою

Попаснянський гуманітарний хаб відправляє допомогу поштою

Попаснянський гуманітарний хаб відправляє допомогу поштою
Попасна, фото: Луганська ОВА

У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили Попаснянський гуманітарний хаб. Звідси гуманітарну допомогу потребуючим відправляють поштою по всій Україні.

Про це повідомив керівник Попаснянської військово-цивільної адміністрації Микола Ханатов.

За його інформацією, на Дніпропетровщину евакуювалось більшість жителів Попаснянської громади.

"Тому ми й відкрили гуманітарний хаб у Новомосковську. Втім, жителі Попасної та прилеглих до неї сіл зараз розкинуті по всій країні. І майже кожний потребує соціальної підтримки. Тому ми вирішили організувати доставку гуманітарної допомоги Укрпоштою", - повідомив він.

Аби отримати гуманітарну допомогу, необхідно заповнити форму від Попаснянської ВЦА.

Що відомо

  • 8 травня, українські війська відійшли від Попасної на більш укріплені позиції, які підготували завчасно. Російські окупанти обстрілювали місто понад два місяці.
  • Російські окупанти поповнюють свої резерви за рахунок жителів захоплених Сєвєродонецька та Лисичанська. Станом на ранок 7 липня вони не вийшли на адміністративний кордон Луганщини.
  • Станом на вечір 6 липня на околицях Луганської області тривають важкі бої, українські військові тримають оборону і не дають російським військам окупувати усю територію області.
  • 5 липня російські окупанти в районі Білогорівки намагались перерізати автошлях Лисичснськ-Бахмут. Бої точаться на межі Донеччини та Луганщини, окупанти зазнають великих втрат.
  • Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram
На початок