Окупанти "мобілізують" жителів Лисичанська та Сєвєродонецька до лав своєї армії — Гайдай

Окупанти "мобілізують" жителів Лисичанська та Сєвєродонецька до лав своєї армії — Гайдай

Окупанти "мобілізують" жителів Лисичанська та Сєвєродонецька до лав своєї армії — Гайдай
Луганщина 6 липня, фото: Сергій Гайдай

Російські окупанти поповнюють свої резерви за рахунок жителів захоплених Сєвєродонецька та Лисичанська. Станом на ранок 7 липня вони не вийшли на адміністративний кордон Луганщини.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

"Росіяни вже відзначили захоплення нашого регіону, прирівняли це до перемоги у Другій світовій війні, але на межу області так і не вийшли. Проводять ротацію, залучаючи місцевих", — повідомив він

За його інформацією, окупанти розміщують оголошення про роботу на комунальних підприємствах, а замість заробітної плати видають повістки.

"За рахунок сєвєродончан і лисичан ворог намагається подолати спротив українських бійців, щоб завершити виконання хоча б якогось завдання. Очікуємо на чергове підсилення з їхнього боку. Воювати на рівних умовах вони не в змозі, п’ятикратну перевагу використати теж. Коли вона десятикратна і дозволено стирати із лиця землі великі міста – щось виходить", — повідомив Гайдай.

Також окупанти не контролюють трасу Лисичанськ-Бахмут.

Що відомо

  • Станом на вечір 6 липня на околицях Луганської області тривають важкі бої, українські військові тримають оборону і не дають російським військам окупувати усю територію області.
  • 5 липня російські окупанти в районі Білогорівки намагались перерізати автошлях Лисичснськ-Бахмут. Бої точаться на межі Донеччини та Луганщини, окупанти зазнають великих втрат.
  • Штурмові дії в Білогорівці українські військові відбили. Російські окупанти відійшли
  • "Медійна подія". Як на перебіг війни вплине відступ з Лисичанська та "втрата" Луганщини
  • 130 днів спротиву: окупація Луганської області Росією. Хронологія подій

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок