Тепер можна раніше: у Рівному змінили час дії пільгового проїзду у транспорті

Тепер можна раніше: у Рівному змінили час дії пільгового проїзду у транспорті

Тепер можна раніше: у Рівному змінили час дії пільгового проїзду у транспорті
Фото: архів Суспільне Рівне

Пільговий проїзд у громадському транспорті Рівного дозволили з 9:00. Таке рішення 6 липня ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС), повідомив у Facebook міський голова Рівного Олександр Третяк. Він ініціював змінення часу пільгових перевезень у зв'язку з покращенням епідситуації.

Пільговики зможуть користуватися з 9:00 безоплатно громадським транспортом починаючи з 7 липня, повідомив мер.

"Отримав багато звернень щодо зміни часу пільгових перевезень у нашому місті. Адже в період карантину для зручності мешканців та комфортного доїзду працівників критичної інфраструктури, пільговий проїзд було дозволено з 10 ранку. У зв’язку з покращенням епідеміологічної ситуації ініціював змінення часу пільгових перевезень", — написав він.

Зміна часу безоплатного перевезення пільгових категорій стосується міського пасажирського транспорту загального користування. Дія пільги припиняється з 16:00, цю норму комісія ТЕБ і НС не змінювала.

Що відомо

  • Владу Рівного у червні 2022 року просили змінити графік пільгових перевезень у тролейбусах. Серед аргументів щодо зміни графіка, зокрема, те, що деякі медичні процедури в закладах охорони здоров'я роблять до 10:00.

Читайте нас у Telegram: екстрені новини та щоденні підсумки

Підписуйтесь на рівненське Суспільне у Viber

Долучайтесь до нас в Instagram

Ми у Twitter

На початок