Венеція братиме кошти з туристів за візит до міста

Венеція братиме кошти з туристів за візит до міста

Венеція братиме кошти з туристів за візит до міста
АР

1 липня влада Венеції оприлюднила нові правила для туристів, які приїздять у місто лише на один день. Правила набудуть чинності з 16 січня 2023 року. Ті, хто не залишатиметься в місті на ніч, мають забронювати собі місце та заплатити комісію від трьох до десяти доларів США. Про це пише The Guardian.

Порушникам загрожує штраф до 300 євро, якщо їх зупинять і вони не зможуть надати підтвердження того, що вони забронювали та оплати житло. Близько 80% туристів приїжджають до Венеції лише на день. У 2019 році, останньому повному туристичному році перед пандемією, 19 мільйонів одноденних туристів відвідали місто.

Ініціатива із резервуванням і оплатою вже обговорювалася кілька років тому, але її призупинили під час пандемії. Обмеження на подорожі через COVID-19 призвели до того, що туризм у Венеції майже зник.

Уповноважена з питань туризму Венеції Сімоне Вентуріні відкинула будь-які припущення про те, що цей захід має на меті обмежити кількість туристів: "Ми не говоримо про скорочення кількості. Ми говоримо про стимули та стримування".

Венеція братиме кошти з туристів за візит до міста
Венеція братиме кошти з туристів за візит до міста. Ілюстративне фото: pixabay

Дивіться інтерв'ю Суспільне Культура з українськими інтелектуалами

Читайте нас у Facebook: головні новини культури України та світу

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок