Санкції G7: Прем'єр Японії розповів подробиці обмеження цін на нафту з Росії

Санкції G7: Прем'єр Японії розповів подробиці обмеження цін на нафту з Росії

Санкції G7: Прем'єр Японії розповів подробиці обмеження цін на нафту з Росії
. Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда. Фото: AP

Країни "Великої сімки" домовилися обвалити ціни на російську нафту. Очікується, що гранична ціна на нафту у покарання Москві за її вторгнення в Україну становитиме близько половини поточної закупівельної ціни.

Про це заявив прем'єр-міністр Японії Фуміо Кісіда, повідомляє Japan Today.

Він зазначив, що буде створено спеціальний механізм, завдяки якому російську нафту не купуватимуть за вищою ціною, ніж це буде прописано в спільному договорі.

За словами Кісіди, міжнародні компанії зможуть транспортувати морем російську сиру нафту і нафтопродукти по всьому світу тільки в тому випадку, якщо вони куплені за встановленою ціною. Очікується, що обмеження цін на нафту додасть більше сили наявним санкціям, накладеним на Росію.

"Ми стикаємося з серйозною ситуацією, в якій порушується мирний порядок. Ми повинні показати, що за агресію доводиться платити високу ціну", — заявив прем'єр Японії.

Кісіда також зазначив, що війна Росії проти України призвела до різкого зростання цін на основні групи споживчих товарів по всьому світу і додав, що під час саміту G7 він закликав інших лідерів працювати разом, щоб вжити заходів проти зростання цін.

Війна. Усі останні новини

Що відомо

  • Лідери країн "Великої сімки" заявили, що докладатимуть зусиль для підвищення глобальної продовольчої безпеки та захисту уразливих верств населення, які можуть найбільше постраждати через продовольчу кризу.
  • Лідери "Великої сімки" зобов'язуються надавати Україні безстрокову підтримку в її захисті від вторгнення Росії, йдеться у тексті проєкту заяви за підсумками їхнього саміту у Баварії.
  • Прем'єр-міністр Японії анонсував додаткові санкції проти РФ, зокрема, щодо заборони на імпорт російського золота.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 131. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок