Біля Лисичанська точаться бої, однак місто під контролем України — Нацгвардія

Біля Лисичанська точаться бої, однак місто під контролем України — Нацгвардія

Біля Лисичанська точаться бої, однак місто під контролем України — Нацгвардія
.

Навколо Лисичанська Луганської області склалася тяжка ситуація, однак місто не оточене і залишається під контролем України.

Про це в ефірі загальнонаціонального телемарафону заявив офіційний представник Нацгвардії Руслан Музичук.

"Біля Лисичанська йдуть запеклі бої, проте, на щастя, місто не оточене і знаходиться під контролем українських військ. Разом з тим противник намагається створити сприятливі умови для наступу на південних регіонах: Миколаївська область, частково Харківська", — зазначив він.

За словами посадовця, також складна ситуація спостерігається на Бахмутському напрямках та у Харківській області.

2 липня російські ЗМІ поширили інформацію про нібито взяття Лисичанська військами РФ. Вони публікували відеозаписи, на яких помітні адміністративні будівлі, а президент Чеченської республіки стверджував, що російські збройні формування перебувають у центрі Лисичанська.

Фотографію російських військових біля зруйнованої будівлі міськради Лисичанська оприлюднив й канадський журналіст Ніл Гауер.

"Російські війська сьогодні у центрі Лисичанська. Здається, місто або впало, або дуже близьке до цього", — зауважив він.

Суспільне звернулось до Генерального штабу Збройних сил України по коментар щодо ситуації довкола Лисичанська, однак поки що не отримало відповідь.

Раніше у Генштабі повідомили, що українські військові відбили штурм російських збройних угруповань на Харківському, Слов’янському та Бахмутському напрямках.

Читайте також

Як діяти родичам, якщо людина потрапила у полон — пояснює Міноборони

Вторгнення Росії в Україну, день 129. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок