У Полтаві працівникам комунальної установи повідомили про підозру

У Полтаві працівникам комунальної установи повідомили про підозру

У Полтаві працівникам комунальної установи повідомили про підозру
Ілюстративне фото/google.com

Чотирьом працівникам комунальної організації Полтавської міської ради повідомили про підозру у підробці документів та розтраті бюджетних коштів. Про це йдеться на сайті обласної прокуратури.

За даними слідства, керівник комунальної організації за попередньою змовою з бухгалтером вносили неправдиві відомості щодо часу праці двох співробітників. Ці жінки, які, фактично не працювали в установі, отримували заробітну плату.

Від січня 2021 до березня 2022 років робітниці одержали понад 570 тисяч гривень бюджетних коштів, йдеться у повідомленні прокуратури.

За наявною у слідства інформацією, ці жінки здійснювали прибирання будинків представника міської ради.

Щодо керівника організації та бухгалтера розпочате кримінальне провадження за трьома статтями. Це – розтрата майна, вчинення правопорушення за попередньою змовою і службове підроблення. Щонайбільша санкція цих статей - позбавлення воліПозбавлення волі — кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. на строк до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Двом працівницям підприємства, які отримували нараховану зарплатню, інкримінують теж розтрату майна. Якщо їхню провину доведуть, їм загрожує до восьми років позбавлення волі.

Читайте також:

На початок