Стало відомо про померлих від COVID-19 на Прикарпатті

Стало відомо про померлих від COVID-19 на Прикарпатті

Стало відомо про померлих від COVID-19 на Прикарпатті

Впродовж доби сьомого квітня на Прикарпатті зафіксували чотири смерті від COVID-19. Про померлих на щоденному брифінгу в облдержадміністрації розповів головний санітарний лікар області Руслан Савчук.

Отже, від COVID-19 помер житель Рожнятівського району. Чоловіку було 82 роки. Його лікували в районній лікарні. 89-річний житель Івано-Франківська помер у ЦМКЛ. Результат про хворобу отримали після його смерті. Ще одна людина померла в першій міській лікарні Івано-Франківська. Це був 60-річний житель Галицького району. Смерть від COVID-19 зафіксували також у 40-річного чоловіка з Калуша. Він помер у центральній районній лікарні. Директорка Калуської ЦРЛ зі стаціонарної роботи Наталія Кінаш повідомила журналістам Суспільного, що у померлого із супутніх захворювань було ожиріння третього ступеня.

Всі четверо померлих - чоловіки. Керівниця інформаційно-аналітичного центру при ОДА Наталія Дьоміна повідомила, що хворі померли у відділенні інтенсивної терапії, їхній стан був важким. Усі мали супутні патології. У трьох випадках COVID-19 виявлили при житті пацієнтів.

До слова, сьомого квітня стало відомо про смерть жительки Делятина, яка працювала в одній із військових частин області. У всіх контактних осіб відібрали зразки аналізів на ПЛР-дігностику.

"Зразки відправлені у лабораторний центр. Швидкі тести не проводили, бо у цьому не було крайньої необхідності. ПЛР-діагностика є більш інформативною. Сім’я покійної перебуває на самоізоляції. Жінка з 15-го березня не була на роботі, не контактувала із працівниками, бо лікувалася вдома", - сказала лікарка-інфекціоністка Івано-Франківської обласної клінічної інфекційної лікарні Наталія Дьоміна.

Станом на 9:30 восьмого квітня вже 198 людей, хворих на коронавірусну інфекцію, зареєстрували на Прикарпатті. 13 випадків - летальні.

На початок