Активність партизанів на Херсонщині ускладнює встановлення окупаційного режиму — ISW

Активність партизанів на Херсонщині ускладнює встановлення окупаційного режиму — ISW

Активність партизанів на Херсонщині ускладнює встановлення окупаційного режиму — ISW
Фото: Генштаб ЗСУ

Військові експерти Інституту вивчення війни констатують, що активність українських партизанів ускладнює зусилля російських військових у встановленні окупаційного режиму. Про це йдеться в оцінці воєнних дій за 22 червня.

Також інститут повідомляє про значний тиск на російські війська з боку ЗСУ

"Заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що українські сили відбили Киселівку і зараз перебувають в межах 15 км від міста Херсон, що вказує на те, що російські сили зазнають значного тиску, щоб захистити свої окуповані кордони від українських контратак", - пише Інститут вивчення війни.

Втім, 22 червня війська РФ продовжили оборонні операції і, можливо, мали певний успіх. Експерти Інституту вивчення війни посилається на російський телеграм-канал, який повідомив, що російські військові взяли під контроль населені пункти в межах 25 км від кордону Херсонської і Миколаївської областей.

Також ISW цитує прессекретаря Міноборони Олександра Мотузяника, який повідомив про невстановлені підрозділи військ РФ, які діють на межах двох областей і намагаються запобігти подальшим контратакам Збройних Сил України в бік Херсона.

Що відомо

  • За оперативною інформацією Генштабу ЗСУ станом на 6 годину 13 червня, на Південнобузькому напрямку війська РФ основні зусилля зосереджують на недопущенні проведення нашими військами контрнаступальних дій у Херсонській та Миколаївській областях. Здійснюють інженерне обладнання позицій.
  • На Миколаївському напрямку російські війська розгорнули у визначених районах артилерійські підрозділи. Надалі не виключаються спроби ведення штурмових дій у напрямках: Киселівка – Посад-Покровське та Олександрівка – Лупареве з метою виходу на адміністративні кордони Херсонської області.
  • На Криворізькому напрямку - здійснюють інженерне вдосконалення позицій.

Читайте також

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок