Франція та Італія достроково вийшли у півфінал з групи A Євро U19 з футболу: таблиця

Uefa.com

І гарантували собі участь на молодіжному чемпіонаті світу.

Юніорський чемпіонат Європи U19 після дня паузи продовжився матчами другого туру. Спершу свої ігри провели команди групи А - Італія зустрічалася зі Словаччиною, Франція - з Румунією.

У першому турі французи та італійці здобули перемоги у своїх матчах, тож у разі перемоги в другому турі ці команди гарантували собі достроковий вихід з групи.

Першими з цим завданням впоралися італійці, які в своєму другому матчі мінімально обіграли словаків. Господарі турніру, Словаччина, провела якісніший матч, ніж проти Франції, однак в атаці майже нічого не створила.

В Італії було дві поперечини в першому таймі, а ще одна атака завершилася голом - забив Джузеппе Амброзіно, гравець "Наполі". Зрештою, цей гол виявився єдиним і переможним у матчі.

• Відео матчу Італія - Словаччина

Франція у своєму матчі забила два швидкі голи, повела в рахунку 2:0 до 20-ї хвилини гри. І в першому таймі французи просто-таки затискали опонентів: 19 ударів від Франції, 0 - від Румунії.

Але в другій половині гри румунам вдалося підрівняти ситуацію на полі. На 82-й хвилині Румунія забила один гол, на 86-й - другий, але його скасували через офсайд! Тож перемога Франції - 2:1.

• Відео огляд Франція - Румунія

Ці два результати означають, що Італія та Франція набрали за підсумками двох матчів по 6 очок та достроково вийшли з групи до півфіналу. Це також означає, що ці дві команди уже гарантували собі кваліфікацію на молодіжний чемпіонат світу U20, що відбудеться в 2023 році.

4. Словаччина - 0 очок (2), 0:6

• Матчі третього туру групи А відбудуться в п'ятницю, 24 червня. О 18:30 Італія зіграє проти Франції, а Румунія - проти Словаччини.
  • Італія та Франція гратимуть за перше місце в групі, а Румунія та Словаччина - за третє місце і вихід у плей-оф за право зіграти на молодіжному чемпіонаті світу.
  • Пряма трансляція матчу Італія - Франція на Youtube-каналі Суспільне Спорт, а Румунія - Словаччина - на сайті Суспільне Спорт.
ФутболЧС-2022 з футболуСанкції проти РосіїБіатлонЛегка атлетикаТенісКомандні види спортуЛіга Чемпіонів з футболуБоксГімнастикаФехтуванняПаралімпійський спортФормула-1Українці за кордономВодні види спортуФутзалБаскетболХокейУсик - Джошуа 2Зимовий спортВелоспортКіберспортШахиБіатлон: відео гонокОлімпіада-2022Дзюдо