Ситуація на Луганщині важка, всі населені пункти під обстрілами — Гайдай

Ситуація на Луганщині важка, всі населені пункти під обстрілами — Гайдай

Ситуація на Луганщині важка, всі населені пункти під обстрілами — Гайдай
.

У Луганській області тривають важкі бої. Російські військові зібрали резерви та розпочали наступ на різних напрямках Українські військові тримають оборону та завдають значних втрат армії РФ. Про це в ефірі телемарафону розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Вкрай важка ситуація по всій лінії Луганського фронту. Констатуємо, що орки розпочинають широкомасштабний наступ в нашій області, вони накопичили достатню кількість резервів і сьогодні у вогні всі вільні населені пункти області. У Сєвєродонецьку бої тривають вже у промзоні, українські війська контролюють лише територію заводу "Азот", — повідомив Сергій Гайдай.

За словами Гайдая, російські військові наступають уздовж траси Лисичанськ-Бахмут. Усі ближні до неї населені пункти під постійними обстрілами. Також під обстрілами й Лисичанськ. Наразі встановити кількість цивільних жертв у місті неможливо.

Сергій Гайдай зазначив, що українські військові не знаходяться в оточенні, та завдають армії РФ суттєвих втрат. Лікарні та морги на тимчасово окупованих територіях переповнені.

Що відомо

  • Станом на ранок 20 червня тривають бої у селищах навколо Сєвєродонецька та Лисичанська. Українські військові втратили контроль над Метьолкіним.
  • Станом на ранок 20 червня армія РФ контролює більшість житлових кварталів Сєвєродонецька та використовує заборонені боєприпаси. У місті тривають вуличні бої, але ЗСУ тримають оборону.
  • Прокурори Луганщини направили до суду обвинувальний акт щодо міського голови Рубіжного, що на Луганщині, за фактом колабораційної діяльності
  • Станом на ранок 20 червня загальні бойові втрати Росії з початку повномасштабного наступу на Україну 24 лютого становлять близько 33 800 військовослужбовців.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок