Окупанти контролюють більшу частину Сєвєродонецька — Стрюк

Окупанти контролюють більшу частину Сєвєродонецька — Стрюк

Окупанти контролюють більшу частину Сєвєродонецька — Стрюк
. Дим від обстрілів підіймається над Сєвєродонецьком, Луганської області,17 червня, 2022 року. Фото: ARIS MESSINIS/AFP via Getty Images

Станом на ранок 20 червня армія РФ контролює більшість житлових кварталів Сєвєродонецька та використовує заборонені боєприпаси. У місті тривають вуличні бої, але ЗСУ тримають оборону.

Про це повідомив голова Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк.

"Наші хлопці тримають оборону, фактично цілодобово знаходячись у вуличних боях, при цьому їх розстрілюють і з артилерії, і з мінометів, і крупнокаліберної артилерії, періодично авіанальоти. Сиплеться зброя їм на голову майже цілодобово", — повідомив він.

За його інформацією, з окупованої частини міста росіяни вивозять людей на підконтрольну їм територію. Також вони розміщують військову техніку у житлових кварталах та облаштовують там позиції.

Що відомо

  • Протягом 19 червня російські окупаційні війська завдали трьох авіаударів в районі Лисичанська. У Сєвєродонецьку тривають бої.
  • 19 червня завдяки артилерії українські військові відбили атаку російської армії в районі Тошківки
  • Армія Росії кинула всі резерви на Сєвєродонецький та Бахмутський напрямки. Вони намагаються встановити повний контроль над обласним центром та "перерізати" трасу "Лисичанськ-Бахмут". Успіху не мають.
  • Люди, які переховуються в укриттях сєвєродонецького заводу "Азот" відмовилися від евакуації.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram та Viber

На початок