Три українські тенісистки подолали перше коло турніру WTA500 в Істборні: перемоги Калініної та Цуренко

AP

Пройти у другий раунд не змогла лише Даяна Ястремська.

Три українські тенісистки - Ангеліна Калініна, Марта Костюк та Леся Цуренко подолали перше коло рейтингового турніру WTA500, що проходить у британському Істборні.

Костюк першою з українок розпочала виступи в Істборні і пройшла у друге коло змагань. У стартовому матчі на турнірі українська тенісистка здолала представницю Швейцарії Вікторію Голубіч, перервавши серію з трьох поспіль поразок.

У другий змагальний день відбулися матчі за участі ще трьох українок. Пройти у друге коло вдалося двом з ним - лише Даяна Ястремська зазнала поразки від хорватки Дони Векіч - 0:6, 2:6.

Як Калініна та Цуренко пройшли у друге коло турніру?

Ангеліна Калініна на своєму шляху розбила румунку Сорану Кирстю - №32 світового рейтингу WTA. Перша партія закінчилася сухою перемогою українки - 6:0, а другу перша ракетка України розпочала з брейку на подачі Кирсті у третьому сеті, після чого румунка знялася з матчу.

У другому колі Калініна зіграє проти третього номера посіву - представниці Греції Марії Саккарі, яка пропускала перший раунд змагань.

• Ангеліна Калініна (Україна) - Сорана Кирстя (Румунія) 1:0 (6:0, 2:1 - відмова)

А ось Леся Цуренко здобула перемогу над колумбійкою Камілою Осоріо у напруженій боротьбі. У першій партії Цуренко двічі виходила уперед і дозволяла відіграватися Осоріо - у четвертому та десятому геймах. І все ж здобула перемогу у партії з рахунком 7:5.

У другому ж сеті українській тенісистці не вдалося уникнути тай-брейку. Причому Цуренко взагалі була близькою, щоб програти партію - українка поступалася колумбійці з рахунком 3:5.

І все ж Цуренко змогла дотиснути суперницю у другій партії. Українка перевела гру у тай-брейк, де віддала суперниці лише два очки.

• Каміла Осоріо (Колумбія) - Леся Цуренко (Україна) 0:2 (5:7, 6:7)

• Ангеліна Калініна, Даяна Ястремська, Марта Костюк та Леся Цуренко - учасниці основної сітки Вімблдону-2022.
  • В оновленому рейтингу Калініна, Ястремська та Цуренко покращили свої позиції, тоді як Костюк втратила одну сходинку і тепер займає 79-е місце.

• Понеділок, 20 червня, 20:35. Марта Костюк - Барбора Крейчикова.
  • Середа, 22 червня, 12:00*. Ангеліна Калініна - Марія Саккарі.
  • Середа, 22 червня, 12:00. Леся Цуренко - Єлєна Рибакіна.