Одеська спортсменка завоювала дві медалі на чемпіонаті Нідерландів

Олімпійський комітет України в Одеській області

Спортсменка з Одеси Олена Салімовська завоювала дві медалі на чемпіонаті Нідерландів в Гаазі. Про це повідомили у пресслужбі Олімпійського комітету України в Одеській області.

Дівчина представляла регіон на змаганнях з артистичного плавання у категорії "11-15 років". Спортсменка стала срібною призеркою у змаганнях в соло і завоювала бронзову медаль в обов’язковій програмі.

РозслідуванняПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди